Firma HIPRA organizuje „pierwszy konkurs fotograficzny HIPRABOVIS® SOMNI/Lkt” ts

Filtered by {{cFt}} Wróć do wiadomości
Strona główna Aktualności Firma HIPRA organizuje „pierwszy konkurs fotograficzny HIPRABOVIS® SOMNI/Lkt” ts

Firma HIPRA organizuje „pierwszy konkurs fotograficzny HIPRABOVIS® SOMNI/Lkt” ts


The HIPRABOVIS® SOMNI/Lkt photo contest expired. We will contact individually the winners the 15th of June. Thank you for taking part!

W celu rozpowszechniania znaczenia profilaktyki BRD w hodowli bydła mlecznego firma HIPRA organizuje „pierwszy konkurs fotograficzny HIPRABOVIS® SOMNI/Lkt”, który odbędzie się w dniach od 15 lutego do 15 maj.

W JAKI SPOSÓB MOŻNA WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE:

Wyślij nam zdjęcie związane z profilaktyką BRD w hodowli bydła mlecznego poprzez niniejszy formularz. Puść wodze wyobraźni i bądź kreatywny! Wybraliśmy temat otwarty, tak abyś mógł odkryć w sobie artystę.

NAGRODY:

Zdjęcie zwycięzcy konkursu będzie mogło zostać zdjęciem naszej nowej kampanii reklamowej. Ponadto, zwycięzca otrzyma możliwość udziału w szkoleniu HIPRA UNIVERSITY „USG klatki piersiowej jako nowoczesna technika wykrywania bezobjawowego BDR”, które odbędzie się w placówkach firmy HIPRA w Amer, Gironie (Hiszpania). Dodatkowo, spośród wszystkich uczestników konkursu zostanie wylosowanych siedem osób, które również będą mogły wziąć udział w tym szkoleniu.

WYBÓR ZWYCIĘZCY:

Zwycięskie zdjęcie zostanie wybrane przez jury składające się z pracowników firmy HIPRA. W czerwcu wszyscy uczestnicy konkursu zostaną poinformowani drogą e-mailową o jego wynikach.

ZAKRES GEOGRAFICZNY:

Niniejszy konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla następujących krajów: Hiszpania, Portuglia i Polska
 

 

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ!


Zapoznaj się z Podstawami Prawnymi zamieszczonymi pod tym linkiem.

 

Udostępnij na